logotype

Piękny człowiek

 

Niełatwo znaleźć klucz do Jana Pawła II. On wymyka się schematom, patosowi. Było w nim coś pięknego, czym fascynował, ujmował za serce. Jest dowodem, że świętość to naprawdę dobry pomysł na życie. I wart naśladowania.

Niesamowite nawrócenie

 

Przez 35 lat, nie znając Boga i wiary, szedłem przez życie kłamiąc, kradnąc i zabijając siebie alkoholem, lekami, narkotykami. Ceniłem tylko te wartości, które znajdują się na topie współczesnego świata… Czyniłem zło i zło zbierałem; do końca zakłamany, nie widzący swoich grzechów, win i całej tej zgnilizny w sobie, uważałem, że wszyscy inni mnie krzywdzą, nie rozumieją i dlatego to zło mnie spotyka. Zacząłem nienawidzić świata, ludzi, a po jakimś czasie i siebie.

BYŁEM SATANISTĄ. Świadectwo uwolnienia.

„Ja przyszedłem po to, aby oni mieli życie i mieli je w obfitości” ( J 10,10)

Diabeł zaczął wyrzucać mi, że obiecałem mu brak jakichkolwiek modlitw o uwolnienie i przez ponad godzinę, kiedy byłem sam w pokoju, kłóciłem się z nim- mówi Kuba. Kłótnia skończyła się manifestacją demona. Do pokoju weszła rodzina i po kilku godzinach szarpania i szamotań położyli wykończonego chłopaka na łóżku. I wtedy zdarzyła się niesamowita rzecz...

2018  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R