Drukuj

Drodzy czytelnicy tym wpisem rozpoczynamy nowy dział na naszej stronie pod tytułem "Recenzje" Będziemy tu prezentować recenzje różnych książek i opracowań, które nie tylko warto przeczytać, ale też mogą stanowić bogate źródło dla indywidualnego wzrostu każdego z nas. Bezpośredni odnośnik do działu znajdziecie po prawej stronie w menu "Warto Wiedzieć"

Cykl rozpoczynamy od recenzji książki TAJEMNICA SPOWIEDZI I MSZY Św. Świadectwo Cataliny Rivas 

 

Poproszono mnie o przygotowanie recenzji książki i już miałam taką upatrzoną, którą pragnęłabym się podzielić…, ale moje serce wraca ciągle do pewnej wyjątkowej publikacji, której śladami staram się podążać podczas mszy świętej.

Autorzy najwspanialsi Pan Jezus i Matka Boża, przekazują słowa skierowane do świata dotyczące tajemnicy spowiedzi i mszy świętej, czyniąc świadkiem współczesną boliwijską mistyczkę Catalinę Rivas.

Treść zawiera szczegółowy i niezwykły opis objawień, w których Matka Najświętsza oraz Pan Jezus, pragną ukazać piękno duchowego wymiaru ofiary, każdej mszy świętej oraz Sakramentu Pojednania. Jest to piękno życia Kościoła, którym Bóg obdarowuje każdego z nas, również i Ciebie.

Bóg nieustannie woła i pragnie, aby każdy człowiek otworzył swe serce i zrozumiał, że jest uczestnikiem największego cudu Kościoła: celebracji Świętej Eucharystii. Kościoła tętniącego cudownym życiem duchowym, którego pełnia objawia się w Sakramentach Świętych, to przez uczestnictwo w nich, Bóg zanurza w swojej Miłości każdego człowieka.

Boliwijska mistyczka Catalina Rivas, która otrzymała łaskę duchowego przeżycia Eucharystii przekazuje, ponadczasowe słowa Pana Jezusa:

"Wieczna miłość szuka dusz, które mogą powiedzieć nowe rzeczy o starych, dobrze znanych prawdach... Kto korzysta i zachwyca się nimi, pomaga również i innym czerpać z nich pożytek. Kto ich nie rozumie, jest nadal niewolnikiem złego ducha."

Drogi czytelniku, zachwyć się proszę, zachwyć się prawdą!

Dostępne fragmenty książki: "Tajemnica spowiedzi i mszy św."