logotype

Drodzy czytelnicy tym wpisem rozpoczynamy nowy dział na naszej stronie pod tytułem "Recenzje" Będziemy tu prezentować recenzje różnych książek i opracowań, które nie tylko warto przeczytać, ale też mogą stanowić bogate źródło dla indywidualnego wzrostu każdego z nas. Bezpośredni odnośnik do działu znajdziecie po prawej stronie w menu "Warto Wiedzieć"

Cykl rozpoczynamy od recenzji książki TAJEMNICA SPOWIEDZI I MSZY Św. Świadectwo Cataliny Rivas 

 

Poproszono mnie o przygotowanie recenzji książki i już miałam taką upatrzoną, którą pragnęłabym się podzielić…, ale moje serce wraca ciągle do pewnej wyjątkowej publikacji, której śladami staram się podążać podczas mszy świętej.

Autorzy najwspanialsi Pan Jezus i Matka Boża, przekazują słowa skierowane do świata dotyczące tajemnicy spowiedzi i mszy świętej, czyniąc świadkiem współczesną boliwijską mistyczkę Catalinę Rivas.

Treść zawiera szczegółowy i niezwykły opis objawień, w których Matka Najświętsza oraz Pan Jezus, pragną ukazać piękno duchowego wymiaru ofiary, każdej mszy świętej oraz Sakramentu Pojednania. Jest to piękno życia Kościoła, którym Bóg obdarowuje każdego z nas, również i Ciebie.

Bóg nieustannie woła i pragnie, aby każdy człowiek otworzył swe serce i zrozumiał, że jest uczestnikiem największego cudu Kościoła: celebracji Świętej Eucharystii. Kościoła tętniącego cudownym życiem duchowym, którego pełnia objawia się w Sakramentach Świętych, to przez uczestnictwo w nich, Bóg zanurza w swojej Miłości każdego człowieka.

Boliwijska mistyczka Catalina Rivas, która otrzymała łaskę duchowego przeżycia Eucharystii przekazuje, ponadczasowe słowa Pana Jezusa:

"Wieczna miłość szuka dusz, które mogą powiedzieć nowe rzeczy o starych, dobrze znanych prawdach... Kto korzysta i zachwyca się nimi, pomaga również i innym czerpać z nich pożytek. Kto ich nie rozumie, jest nadal niewolnikiem złego ducha."

Drogi czytelniku, zachwyć się proszę, zachwyć się prawdą!

Dostępne fragmenty książki: "Tajemnica spowiedzi i mszy św."

 

 

 

 

Słowo Boże

Msze Święte

Porządek Mszy Św. w naszym kościele

Niedziela i święta:

7:00 - Msza Święta

8:30 - Msza Święta

10:00 - Suma

12:00 - Msza Święta z udziałem dzieci

18:00 - Msza Święta

Święta zniesione:

7:00, 8:30, 10:00, 18:00

Dni powszednie:

7: 00 i 18:00

Czas Wielkiego Postu:

- Droga Krzyżowa dla dzieci
piątki o godz. 17.00;
Msza Święta o godz. 18.00

- Droga Krzyżowa dla dorosłych
piątki o godz. 18.30

- Gorzkie Żale
niedziele po Mszy Świętej o godz. 10.00.

Ciekawe strony

Online

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

Liczba unikalnych wizyt:

licznik bloga

2019  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R