logotype

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła

14.10.2018

 

 1. Dzisiaj Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego tysiąclecia.
 2. Dzisiaj Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w intencji nauczycieli i wychowawców.
 3. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, natomiast po Mszy o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 4. W czwartek święto św. Łukasza Ewangelisty. Patrona służby zdrowia. Modlimy się za lekarzy, pielęgniarki i wszystkich pracowników służby zdrowia.
 5. W sobotę 20 października spotkanie ministrantów wraz z rodzicami o godz. 10.00.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła

07.10.2018

 

 1. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas naszej diecezji.
 2. Od 11 do 19 października w ramach nabożeństwa różańcowego, będzie odmawiana nowenna w int. Ojczyzny.
 3. W sobotę ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 czytanie intencji, potem Msza Święta i różańcowa procesja fatimska. Intencje modlitewne można napisać na kartkach.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień po Mszy Świętej o godz. 18.00. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy Świętej o godz. 12.00.
 5. W przyszłą niedzielę jest Dzień Papieski. O 11.45 w kościele akademia ku czci św. Jana Pawła II.
 6. 14 października dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w int. nauczycieli i wychowawców.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła

30.09.2018

 

 1. Dzisiaj po Mszy o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 2. W pierwszy poniedziałek miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli o godz. 17.00.
 3. W pierwszą środę miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Józefa o 17.00.
 4. W Pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Czciele Najdroższej czci Chrystusa prowadzą adorację do godz. 19.30.
 5. W Pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o godz. 7.00 i 17.30; spowiedź od 16.45. Odwiedziny chorych od godz. 8.00.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca Msze Święte o godz. 7.00 i 17.30, adoracja rano do godz. 9.00.
 7. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, dla dorosłych w dni zwykłe o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy Świętej o 10.00.
 8. W październiku Msze Święte będą odprawiane o godz. 17.30.
 9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej, zakończenie o 17.45. Po Mszy o 10.00 zmiana tajemnic różańcowych i konferencja.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła

23.09.2018

 

 1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 2. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie zelatorek kół różańcowych.
 3. We wtorek, siostry karmelitanki zapraszają na nabożeństwo z racji pierwszej rocznicy śmierci  s. Edyty.  O godz. 17.30 modlitwa przy grobie, o 18.00 Msza Święta i odsłonięcie tablicy.
 4. Spotkanie KSM w każdy czwartek po Mszy wieczornej.
 5. Czciciele Miłosierdzia Bożego zapraszają do włączenia się do akcji modlitewnej „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Spotkanie przy fontannie na placu św. Jana Pawła II w piątek o godz. 15.00.
 6. Spotkania oazowe będą w soboty o godz. 16.00. Zapraszamy również tych, którzy nie byli na oazie, a chcieliby przychodzić na spotkania.
 7. Pragniemy utworzyć scholę dziecięcą, poszukujemy osoby grające na gitarze i innych instrumentach  do pomocy w prowadzeniu scholi.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła

16.09.2018

 

 1. We wtorek święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież na Msze Świętą na godz. 18.00, po Mszy Świętej spotkanie przy ognisku i różne niespodzianki.
 2. Wznawiamy działalność oddziału KSM-u przy naszej parafii. Zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy wieczornej.
 3. Spotkanie wszystkich oazowiczów w piątek o godz. 16.00.
 4. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
 5. Próba chóru w czwartek po Mszy wieczornej. Schola młodzieżowa w piątek po Mszy wieczornej. Schola gregoriańska we środę po Mszy wieczornej.
 6. Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.
 7. Spotkanie Służby Liturgicznej w sobotę o godz. 10.00.
 8. Błogosławieństwo dzieci z klas pierwszych i przyborów szkolnych na Mszy Świętej o godz. 12.00.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła

02.09.2018

 

 1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej, zakończenie o 17.45.
 2. Jutro 03.09. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. Zapraszamy: dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli.
 3. 03.09. w pierwszy poniedziałek miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli o godz. 17.30.
 4. W pierwszą środę miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Józefa o 17.30.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca o powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy Świętej o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończenie 19.30.
 6. W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00; spowiedź od 17.30; w zakrystii można zgłosić osoby chore, które pragną przyjąć w domu Komunię Świętą
 7. W pierwszą sobotę adoracja do godz. 9.00
 8. W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 18.00
 9. Serdecznie witamy nowego proboszcza: ks. prał. Henryka Polaka, życzymy Bożego błogosławieństwa w posłudze na naszej parafii.
 1. Sierpień tradycyjnie jest przeżywany w Kościele w Polsce jako miesiąc trzeźwości. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do podjęcia w tym czasie całkowitej abstynencji od alkoholu. Jest to znak naszej odpowiedzialności za Kościół i Ojczyznę.

 2. 1 sierpnia, w środę, wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora kościoła. Tradycyjnie w naszej parafii w pierwszą środę miesiąca modlimy się przez wstawiennictwo św. Józefa.

 3. 1 sierpnia od południa przez cały dzień 2 sierpnia można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Jest to związane ze świętem Matki Bożej Anielskiej Porcjunkuli przypadającym na dzień 2 sierpnia. Warunkiem uzyskania odpustu jest nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie w nim modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga, spowiedź i Komunia św., oraz modlitwa w intencjach Ojca świętego.

 4. 2 sierpnia, pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.

 5. 3 sierpnia, pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.

 6. 4 sierpnia, pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej do godz. 9.00. Tego dnia wypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Marii Vianneyꞌa – patrona wszystkich proboszczów Kościoła rzymskiego.

 7. 5 sierpnia, pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień do godz. 17.45.

 8. Osoby pragnące duchowo pielgrzymować do Częstochowy, zapraszamy po Mszy św. do zakrystii w celu zapisania się do tzw. Grupy Srebrnej.

 9. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Kamil Olszewski, kawaler, par. tut. i Sylwia Szymańczak panna, par. św. Stanisława w Milejczycach, zapowiedź pierwsza;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

 

 1. 16 lipca, w poniedziałek, wspomnienie NMP z Góry Karmel. W naszych modlitwach pamiętamy o Siostrach Karmelitankach. Tego dnia Siostry zapraszają wszystkich czcicieli MB Szkaplerznej na Mszę św. odpustową o godz. 19.00. Po Mszy św. będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza.

 2. W tym roku nie obchodzi się święta św. Marii Magdaleny.

 3. Biskup Edward Białogłowski – Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Rolników i Pszczelarzy zaprasza na Dożynki Jasnogórskie oraz Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników do Częstochowy, które odbędą się w dniach 1-2 września br.. Szczegóły w gablocie przed kościołem.

 4. Ks. Marcin Olek – Dyrektor Bursy św. Stanisława Kostki w Siedlcach informuje o możliwości zamieszkania w tej placówce. Ogłoszenie jest skierowane do Młodzieży Męskiej Szkół Ponadpodstawowych. Szczegóły w gablocie przed kościołem.

 5. W dniach od 30.08 do 03.09.2018 r. jest organizowana pielgrzymka do Sanktuariów Maryjnych na Białorusi. Opiekunem duchowym jest ks. prał. Zbigniew Niemyjski – proboszcz parafii Narew. Koszt pielgrzymki 1350 zł. Szczegóły w gablocie przed kościołem.

 6. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Rafał Paweł Morzy, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. I Sylwia Artych panna, zam. w par. św. Jana Apostoła w Nurze, zapowiedź druga;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

 1. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na cele diecezjalne. Bóg zapłać!

 2. 10 lipca, we wtorek, 24. Rocznica konsekracji i ingresu do katedry J. E. Ks. Biskupa Antoniego Dydycza. W modlitwie polecamy osobę Ks. Bpa Bogu.

 3. 11 lipca, w środę, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

 4. 13 lipca, w piątek, Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 18.00 i procesja różańcowa.

 5. Obraz Jezusa Miłosiernego wezmą mieszkańcy ulic: Kasztanowa, Obrońców Helu, Obrońców Warszawy, Bohaterów Monte Cassino, Raginisa, Bohaterów Lenino.

 6. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Mateusz Rafał Rychlik, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. I Małgorzata Wiktoria Kochańska, panna, zam. w Siemiatyczach, par. WNMP w Siemiatyczach, zapowiedź druga;
  - Emil Jaroszuk, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. i Marlena Natalia Cieszkowska, panna, par. św. Floriana w Radzanowie, zapowiedź druga;
  - Rafał Paweł Morzy, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. I Sylwia Artych panna, zam. w par. św. Jana Apostoła w Nurze, zapowiedź pierwsza;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tradycyjnie tego dnia rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się procesja różańcowa.

 2. 14 maja, w poniedziałek, Święto św. Macieja Apostoła.

 3. 16 maja, w środę, Uroczystość św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski i Naszej Parafii. Msze św. o godz. 7.00 i 17.30.

 4. 19 maja, w sobotę, z racji ślubu, Msza święta wieczorna będzie odprawiona o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo majowe.

 5. Również 19 maja, w sobotę, po nabożeństwie majowym w kościele odbędzie się Uwielbieniowy Wieczór Modlitewny, który wprowadzi nas w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę!

 6. 20 maja, w niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia za odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Codziennie podczas nabożeństwa majowego odmawiamy Nowennę przed tą Uroczystością.

 7. Również w przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową z racji Święta św. Andrzeja Boboli. Msza święta odpustowa z procesją eucharystyczną będzie odprawiona o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszamy!

 8. Duszpasterstwo Wspólnot Maryjnych w naszej diecezji organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów maryjnych w Europie w dniach 23 – 30 września 2018 r.. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

 9. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Piotr Ossowski, kawaler, zam. w Łupiance Starej, par. św. Michała Archanioła w Płonce Kościelnej i Anna Oreszczuk, panna, zam. w Siemiatyczach, par. tut., zapowiedź druga;
  - Łukasz Jaszczuk, kawaler, zam. w Kajance, par. tut. i Ewelina Szawkało, panna, zam. w Kajance, par. praw. Zmartwychwstania Pańskiego w Siemiatyczach, zapowiedź pierwsza;
  - Jakub Krzysztof Bartosiak, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. i Mariola Komarowska, panna, zam. w Radziszewie Starym, par. św. Doroty w Winnej Poświętnej, zapowiedź pierwsza;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. – zakończenie o godz. 17.45 nabożeństwem majowym.

 2. 7-go, 8-go i 9-go maja Kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

 3. 7 maja, w poniedziałek, rozpoczynamy Nowennę do św. Andrzeja Boboli. Będzie ona odmawiana codziennie przed Mszą św. wieczorną.

 4. Również 7 maja, w poniedziałek, po nabożeństwie majowym, spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., oraz ich rodziców.

 5. 8 maja, we wtorek, 19. rocznica święceń biskupich J. E. Ks. Bpa Tadeusza Pikusa, Biskupa Drohiczyńskiego. W modlitwie polecamy Panu Bogu osobę naszego Księdza Biskupa.

 6. Również 8 maja Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

 7. 12 maja, w sobotę, z racji ślubu, Msza święta wieczorna będzie odprawiona o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo majowe.

 8. 13 maja, w najbliższa niedzielę, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tradycyjnie tego dnia rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się procesja różańcowa.

 9. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Karol Siekierko, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. i Agnieszka Zdunek, panna, zam. w Kobyli, par. św. Jana Chrzciciela w Grannem, zapowiedź druga;
  - Piotr Ossowski, kawaler, zam. w Łupiance Starej, par. św. Michała Archanioła w Płonce Kościelnej i Anna Oreszczuk, panna, zam. w Siemiatyczach, par. tut., zapowiedź pierwsza;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

 1. Dzisiaj przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

 2. 1 maja, we wtorek wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika oraz Święto Pracy – modlimy się za ludzi pracy. Tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W niedziele i święta będą one odprawiane po Mszach św. o godz. 10.00 i 18.00, natomiast w dni powszednie o godz. 18.00 – Msze św. wieczorne w dni powszednie będą o godz. 17.30.

 3. 3 maja, w czwartek, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę czyli o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 i 18.00. W ramach obchodów 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja o godz. 10.00 w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich mieszkańców Siemiatycz z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, pocztów sztandarowych i delegacji zakładów pracy. Bezpośrednio po Mszy o godz. 11.00 w kościele odbędzie się koncert pt.: „Biblia polska” w wykonaniu Dariusza Kowalskiego oraz zespołu Agape. Serdecznie zapraszamy!

 4. 3 maja przypada pierwszy czwartek miesiąca – tego dnia podczas nabożeństw majowych będziemy modlić się również o nowe powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego.

 5. 4 maja, w piątek, wspomnienie św. Floriana, męczennika. Serdecznie zapraszamy wszystkich strażaków na Mszę św. o godz. 17.30, która będzie sprawowana w ich intencji. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Tego dnia biskupi polscy udzielają wszystkim wiernym w Polsce dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, jednocześnie zachęcają wiernych do trzeźwości i innych form pokuty, zwłaszcza uczynków miłości i pobożności.

 6. 5 maja, w sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej do godz. 9.00.

 7. 6 maja, w najbliższą niedzielę, w naszej parafii będziemy przeżywać tzw. Niedzielę Seminaryjną. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na WSD w Drohiczynie. Jest to jednocześnie pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. – zakończenie o godz. 17.45 nabożeństwem majowym. W tym roku, z racji, że 6 maja wypada w niedzielę nie obchodzi się święta Apostołów Filipa i Jakuba.

 8. W naszej parafii powstało nowe Kółko Żywego Różańca św. o. Pio, zapraszamy osoby, które chciałyby dołączyć do tej grupy modlitewnej i prosimy o kontakt z księdzem Arkadiuszem.

 9. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Karol Siekierko, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. i Agnieszka Zdunek, panna, zam. w Kobyli, par. św. Jana Chrzciciela w Grannem, zapowiedź pierwsza;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

 

 1. Dzisiaj pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” rozpoczynamy w Kościele 55. Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

 2. 23 kwietnia, w poniedziałek, Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.

 3. 25 kwietnia, w środę, święto św. marka Ewangelisty.

 4. 26 kwietnia, w czwartek, Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na Mszę św. z nabożeństwem adoracyjnym o godz. 18.00 do parafii WNMP w Siemiatyczach.

 5. 27 kwietnia, w piątek, o godz. 10.30 będzie odprawiona Msza św. za tegorocznych Maturzystów z racji zakończenia roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

 6. 29 kwietnia, w niedzielę, na Mszy św. o godzinie 10.00 będzie odprawiona intencja za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Od godz. 9.30 będziemy czytać wypominki roczne.

 7. Również w najbliższą niedzielę przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

 8. W tym roku z racji, że 29 kwietnia wypada w niedzielę, nie obchodzi się święta św. Katarzyny Sieneńskiej – dziewicy i doktora Kościoła.

 9. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Karol Boguszewski, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. i Danuta Sawczuk, panna, zam. w Siemiatyczach, par. praw. p.w. św. Ap. Piotra i Pawła– zapowiedź druga;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

 1. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 przedstawią inscenizację pt.: „Mój Chrystus połamany”. Serdecznie zapraszamy!

 2. Również dzisiaj o godz. 14.00, Siostry Karmelitanki zapraszają czcicieli Bożego Miłosierdzia na wspólną modlitwę w kaplicy Domu Zakonnego.

 3. W dniach 22-28 kwietnia 2018 r. pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” będziemy obchodzić w Kościele 55. Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

 4. 21 i 22 kwietnia (w najbliższą sobotę i niedzielę) Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium – miejsca urodzenia św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Koszt 250 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy w zakrystii.

 5. Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:
  - Adrian Wentland, kawaler, zam. w Mogilnie, par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mogilnie i Ewelina Patrycja Kosińska, panna, zam. w Siemiatyczach, par. tut.– zapowiedź druga;
  - Karol Boguszewski, kawaler, zam. w Siemiatyczach, par. tut. i Danuta Sawczuk, panna, zam. w Siemiatyczach, par. praw. p.w. Zmartwychwstania Pańskiego– zapowiedź pierwsza;
  Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.

2018  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R