Drukuj

Ksiądz proboszcz

Ksiądz prałat płk mgr Henryk Polak (1984)

Ksiądz Emeryt:

Ksiądz kanonik Jan Koc (1968)

Syn Romualda i Czesławy z d. Kośińska, ur. 15.09.1944r. w Kocach Schabach. Szkoła Podstawowa w Kocach Basiach (1951-1956) i Kocach Schabach (1956-1958). Liceum Ogólnokształcące w Ciechanowcu (1958-1962). Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie (1962-1968). Święcenia diakońskie- Drohiczyn 23 września 1967r. Święcenia kapłańskie- Boćki 23 czerwca 1968r., z rąk ks. Bp. Władysława Jędruszuka.

Kolejne miejsca pracy: wikariusz parafii: Pobikry, Boćki, Wyszki, Bielsk Podlaski, administrator parafii: Bielsk Podlaski- Narodzenia NMP i św. Mikołaja, administrator parafii: Boćki, proboszcz parafii: Siemiatycze- św. Andrzeja Boboli(11.09.1988-).

Tytuły/odznaczenia: kanonik gremialny Drohiczyńskiej Kapituły Katedralnej (25.03.1997).

Imieniny: 24 czerwca.

 

 

Wikariusze:

Ksiądz mgr Bartosz Margański (2018)
Ksiądz mgr Krzysztof Nagórny (2015)