logotype
d121 maja 2016 roku na hali przy ulicy Andersa odbyły się kwalifikacje Diecezjalnej Ligi Piłki Nożnej Halowej LSO dla ministrantów. Mogli w tym brać udział ministranci do I klasy gimnazjum. Naszą parafię reprezentowali chłopcy z klas czwartych podstawówki. Rywalizowały 3 drużyny i tylko jedna miała prawo wejścia do finałów. Nasza drużyna pierwszy mecz wygrała na pełnym spokoju 11-0. Natomiast drugi najważniejszy mecz o prawo udziału w finałach był zdecydowanie cięższy. Po ciężkiej walce udało się wygrać 2-1. Tym samym awansowaliśmy dalej.

11 czerwca 2016 roku odbyły się finały. Z około 90 drużyn zostały 4 najlepsze. Utrudnieniem mogło być to , że inne drużyny miały zawodników z gimnazjum, którzy zdecydowanie przeważali wzrostem.  Pierwszy mecz przebiegał po naszej myśli , ale w ostatnich minutach straciliśmy koncentracje i przegraliśmy 0-2.W drugim meczu podejmowaliśmy drużynę z Węgrowa. Zagraliśmy lepiej od przeciwnika i strzeliliśmy pierwszego gola. Ale bardzo szybko straciliśmy bramkę wyrównująca co podbudowało rywali, którzy zdobyli jeszcze 2 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1-3. W ostatnim meczu rywalizowaliśmy z liderami , którzy nie przegrali żadnego meczu. Pomimo tego , że był to ostatni mecz ze zdecydowanie lepszym zespołem nie poddaliśmy się i wyszliśmy na boisko po zwycięstwo. Bardzo szybko objęliśmy prowadzenie i zdominowaliśmy mecz. Po 3 minutach gry było już 3-0. Mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Zajęliśmy 4 miejsce ale nie przeszkodziło nam to w świętowaniu zwycięstwa. Razem z nami bawiły się inne drużyny. Zdecydowanie byliśmy tam najbardziej lubianą drużyną. Zaowocowało to zdobyciem złotego pucharu Fair Play.

Słowo Boże

Msze Święte

Porządek Mszy Św. w naszym kościele

Niedziela i święta:

7:00 - Msza Święta

8:30 - Msza Święta

10:00 - Suma

12:00 - Msza Święta z udziałem dzieci

18:00 - Msza Święta

Święta zniesione:

7:00, 8:30, 10:00, 18:00

Dni powszednie:

7: 00 i 18:00

Ciekawe strony

Online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

Liczba unikalnych wizyt:

licznik bloga

2019  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R