logotype

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii św. Andrzeja Boboli istnieje od 29 października 2007r. Właśnie wtedy, został powołany zarząd, który składa się z prezesa, zastępcy prezesa, sekretarza oraz jego zastępcy i oczywiście skarbnika. Dzięki staraniom wielu osób w tej chwili jest jednym z najprężniejszych oddziałów w naszej diecezji. Liczy około 15 osób. Często organizujemy wspólne wyjazdy, wycieczki rowerowe, akademie tematyczne  i różnego rodzaju imprezy, jak np., Bale Sylwestrowe lub Bal Walentynkowy.

Spotkania KSM-u odbywają się aktualnie dwa razy w miesiącu. Jedno dotyczy formacji duchowej, natomiast drugie spraw organizacyjnych. Zawsze staramy się poruszać na naszych spotkaniach bieżące tematy oraz poznawać sylwetki świętych.

Chętnie włączamy się w akcje organizowane przez główny oddział KSM w Sokołowie Podlaskim, jak również przez inne oddziały parafialne, np. akcja: Flaga w Twoim oknie,  pocztówka, podziel się szalikiem i wiele innych.

Co miesiąc odbywa się Rada Prezesów KSM, na której spotykają się prezesi oraz członkowie KSM z poszczególnych oddziałów, by omówić sprawy bieżące jak również rozpalić w nas chęć działania w naszych oddziałach.

Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które zechciałby by dołączyć do Stowarzyszenia i czynnie uczestniczyć w życiu naszej parafii.

 

 

Słowo Boże

Msze Święte

Porządek Mszy Św. w naszym kościele

Niedziela i święta:

7:00 - Msza Święta

8:30 - Msza Święta

10:00 - Suma

12:00 - Msza Święta z udziałem dzieci

18:00 - Msza Święta

Święta zniesione:

7:00, 8:30, 10:00, 18:00

Dni powszednie:

7: 00 i 18:00

Czas Wielkiego Postu:

- Droga Krzyżowa dla dzieci
piątki o godz. 17.00;
Msza Święta o godz. 18.00

- Droga Krzyżowa dla dorosłych
piątki o godz. 18.30

- Gorzkie Żale
niedziele po Mszy Świętej o godz. 10.00.

Ciekawe strony

Online

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

Liczba unikalnych wizyt:

licznik bloga

2019  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R