logotype

Zawodnicy KKS Orzeł Bobola Siemiatycze przebywali na testach w Legii Warszawa

 

Zawodnicy KKS Orzeł Bobola Siemiatycze w dniach 10.02-13.02.2011r przebywali na testach w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Na zaproszenie p. Tomasza Sokołowskiego w treningach oraz sparingach " Młodych Wilków" Legii  wzięło udział 6 zawodników z siemiatyckiego klubu: Bartek Kamiński (r.1995), Paweł Radziszewski (r.1996), Marcin Iwaniuk i Hubert Zawadzki ( r.1997), Karol Olędzki i Kacper Charyton ( r.1998).

Zawodnicy ze starszych roczników (Kamiński i Radziszewski) spędzili w stołecznej drużynie 3 dni, gdzie wspólnie z rówieśnikami trenowali, a także przeszli testy sprawnościowe. Nasi zawodnicy wystąpili również w sparingach w barwach Legii Warszawa. Przeciwnikami młodych zawodników ze stolicy były drużyny Zawiszy Bydgoszcz oraz Jagiellonii Białystok. Siemiatyczanie wypadli dobrze, prezentując spore umiejętności techniczno-taktyczne oraz duże zaangażowanie i wolę walki. Paweł Radziszewski w meczu z Zawiszą Bydgoszcz strzelił gola.

 

Zawodnicy z młodszych roczników ( Iwaniuk, Zawadzki, Olędzki, Charyton) zostali zaproszeni na sparingi, w których Legia Warszawa zmierzyła się z Jagiellonią Białystok. W obu meczach nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony i między innymi dzięki ich postawie stołeczne drużyny wygrały swoje spotkania z rówieśnikami z Białegostoku. W meczu rocznika 1997  bardzo piękną bramkę zdobył Marcin Iwaniuk.

informacje oraz realcje video i zdjęcia z opisanych spotkań można znaleźć na stronie www.legia.com - w  zakładce: Akademia Piłkarska

Dzięki  kontaktom z klubami z czołówki polskiej ekstraklasy, zawodnicy KKS Orzeł Bobola Siemiatycze mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z najlepszymi piłkarzami w kraju. Jednocześnie jest to świetna motywacja dla wszystkich zawodników do dalszej pracy na treningach.  Pozytywne opinie trenerów Legii są potwierdzeniem właściwej pracy z młodzieżą w siemiatyckim klubie. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Zachęcamy wszystkich chłopców do przyjścia na zajęcia sportowe do KKS Orzeł Bobola Siemiatycze.Uśmiech

 

 

 

 

 

Słowo Boże

Msze Święte

Porządek Mszy Św. w naszym kościele

Niedziela i święta:

7:00 - Msza Święta

8:30 - Msza Święta

10:00 - Suma

12:00 - Msza Święta z udziałem dzieci

18:00 - Msza Święta

Święta zniesione:

7:00, 8:30, 10:00, 18:00

Dni powszednie:

7: 00 i 18:00

Czas Wielkiego Postu:

- Droga Krzyżowa dla dzieci
piątki o godz. 17.00;
Msza Święta o godz. 18.00

- Droga Krzyżowa dla dorosłych
piątki o godz. 18.30

- Gorzkie Żale
niedziele po Mszy Świętej o godz. 10.00.

Ciekawe strony

Online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

Liczba unikalnych wizyt:

licznik bloga

2019  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R