logotype

16 stycznia 2016r., w Folwarku Księżnej Anny odbył się kolejny BAL DOBROCZYNNY, którego inicjatorem od wielu już lat jest Akcja Katolicka o/ Siemiatycze. Głównym celem imprezy było pragnienie udzielenia pomocy Warsztatom Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach prowadzonych przez Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus, jak również wsparcie dzieła misyjnego prowadzonego wśród dzieci w Kamerunie przez zaprzyjaźnioną z nami siostrę Immakulatę. Wspaniałymi owocami balu są nie tylko dobra materialne, lecz także i duchowe. Umiejętność dzielenia się i okazywania chrześcijańskiej miłości jest bowiem darem bezcennym.

Bal poprowadził aktor ADAM ZIELENIECKI. Swoją obecnością zaszczycił nas również Asystent Diecezjalny Akcji Katolickiej ks. dr Piotr Wójcik. Oprawę muzyczną zapewnił nam niezawodny zespól „ROMANS”. Całość Balu pomyślano w klimacie PRL-u. Mogliśmy powspominać w sposób żartobliwy minioną epokę. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji nawiązujących do owych czasów min. występ Małego Podlasia, scenka z kobietą pracującą. Dla upamiętnienia przeżywanej chwili można było zrobić sobie zdjęcie w pokoju I Sekretarza, jak również nabyć rzeczy wykonane przez osoby niepełnosprawne z WTZ Siemiatycze.

Dzięki dobroci i otwartości ludzkich serc możemy zrealizować zamierzone cele. Wszystkim osobom uczestniczącym i zaangażowanym w przygotowanie tego pięknego dzieła serdecznie dziękujemy. Niech zostaną miłe wspomnienia, a zdjęcia przypominają nam te radosne chwile.

Słowa uznania kierujemy również do właścicieli restauracji za nietuzinkowe jedzenie i profesjonalną obsługę.

Kliknij czytaj więcej aby obejrzeć galerię zdjęć

 

Słowo Boże

Msze Święte

Porządek Mszy Św. w naszym kościele

Niedziela i święta:

7:00 - Msza Święta

8:30 - Msza Święta

10:00 - Suma

12:00 - Msza Święta z udziałem dzieci

18:00 - Msza Święta

Święta zniesione:

7:00, 8:30, 10:00, 18:00

Dni powszednie:

7: 00 i 18:00

Czas Wielkiego Postu:

- Droga Krzyżowa dla dzieci
piątki o godz. 17.00;
Msza Święta o godz. 18.00

- Droga Krzyżowa dla dorosłych
piątki o godz. 18.30

- Gorzkie Żale
niedziele po Mszy Świętej o godz. 10.00.

Ciekawe strony

Online

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

Liczba unikalnych wizyt:

licznik bloga

2019  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R