logotype
image1 image2 image3

Parafia p.w. Świętego Andrzeja Boboli w Siemiatyczach

            Z inicjatywy Akcji Katolickiej o/Siemiatycze we wtorek 28 lutego 2017 r. w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Siemiatyczach odbyło się 24-godzinne czuwanie modlitewne w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczęło się ono o godzinie 21:00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

            Za przyczyną świętych i błogosławionych odmawiając Litanię Narodu Polskiego, proszono Pana Boga o wolność, suwerenność i pokój dla naszego kraju.

            Do wspólnej adoracji włączyła się młodzież, wspólnoty i grupy modlitewne obu siemiatyckich rzymskokatolickich parafii, kapłani i siostry zakonne oraz rzesze wiernych.           Przez całą dobę zgromadzeni wierni mogli uczestniczyć w modlitwach, śpiewach, rozważaniach Męki Pańskiej, nabożeństwie Drogi Krzyżowej, Różańcu, adoracji oraz Mszy świętej w intencji Polski wiernej Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

            To wielogodzinne modlitewne czuwanie zaowocowało decyzją, że od 5 marca br. w Parafii św. Andrzeja Boboli będą się odbywały w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 10:00 Mszę św. w intencji naszej Ojczyny, a o godzinie 15:00 w tym dniu będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego i Litania Narodu Polskiego.

            Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną modlić się o pomyślność naszej Ojczyny.

2018  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R