logotype
image1 image2 image3

Parafia p.w. Świętego Andrzeja Boboli w Siemiatyczach

W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży 16 listopada odbył się w naszej parafii kolejny Wieczór Wiary. Chcieliśmy przyciągnąć jak najwięcej młodzieży (nie tylko z naszej parafii, ale z całego dekanatu), dlatego pierwsza część spotkania odbyła się w konwencji „worship”, to znaczy piosenek religijnych śpiewanych częściowo po angielsku. Liczymy na to, że spotkanie młodzieży z całego świata będzie także okazją do wspólnej modlitwy uwielbienia Pana Boga, a do tego potrzebny jest wspólny język. Dlatego zdecydowaliśmy się na elementy śpiewane po angielsku, zwłaszcza hymn ŚDM „Błogosławieni miłosierni”, przy którym zostały uroczyście wniesione symbole ŚDM. Udało się również zaśpiewać „Here I am to worship”. Na następnych spotkaniach pojawią się kolejne pieśni, np. „My Jesus, my Savior”, a hymn ŚDM będzie śpiewany po włosku, niemiecku, rosyjsku. Samo uwielbienie było prowadzone przy pomocy fragmentów „Dzienniczka” s. Faustyny Kowalskiej, w których Pan Jezus zachęca ludzi do skorzystania z Jego miłosierdzia. W drugiej części przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, śpiewaliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia na melodię z Lednicy. Poszczególne dziesiątki były przerywane medytacjami nad fragmentami „Dzienniczka”. Całość zakończyła się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W spotkaniach uczestniczy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych, także duchem. Zachęcamy do wspólnego śpiewania i uwielbiania Pana Boga. Wieczory wiary odbywają się zawsze 16 dnia miesiąca o godz. 18.00, następny już w grudniu.

Słowo Boże

Msze Święte

Porządek Mszy Św. w naszym kościele

Niedziela i święta:

7:00 - Msza Święta

8:30 - Msza Święta

10:00 - Suma

12:00 - Msza Święta z udziałem dzieci

18:00 - Msza Święta

Święta zniesione:

7:00, 8:30, 10:00, 18:00

Dni powszednie:

7: 00 i 18:00

Ciekawe strony

Online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

Liczba unikalnych wizyt:

licznik bloga

2019  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R